Dvoupokojový apartmán v komplexu „Royal Sun“
- 89,000€
- 1,483€/m2
Popis nemovitosti
- Apartmán
- 1
- 1
- 4
- 60 m²
- 2012
- 700
- 960
Popis
Prostorný dvoupokojový apartmán (60 m²) ve 4. patře v komplexu Royal Sun, Slunečné pobřeží!
Nabízíme k prodeji prostorný dvoupokojový apartmán v komplexu Royal Sun (Royal Sun), který se nachází v centrální části oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží. Apartmán o rozloze 60 m² se nachází ve 4. patře.
Komplex Royal Sun je známý svým velkým areálem a vynikající infrastrukturou (obrovský bazén, SPA, restaurace), což činí tuto nabídku ideální pro komfortní rodinnou dovolenou nebo jako výhodnou investici k pronájmu.
Klíčové výhody:
-
Prostorná plocha: 60 m² pro komfortní bydlení.
-
Pohodlné patro: Umístění ve 4. patře.
-
Ideální místo: Komplex Royal Sun na Slunečném pobřeží (centrální lokalita s rozvinutou infrastrukturou).
-
Flexibilita využití: Skvělá volba pro vlastní dovolenou nebo získávání příjmu z pronájmu.
Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!
-
PSČ: 8240
-
Země: Bulharsko
Podrobnosti
Updated on 20 května, 2026 at 12:50 am-
ID nemovitosti 56553
-
Cena 89,000€
-
Plocha 60 m²
-
Ložnice 1
-
Комнат 2
-
Koupelna 1
-
Rok výstavby 2012
-
Typ nemovitosti Apartmán
-
Stav objektu Na prodej
-
Podlaží 4
-
Vzdálenost k moři 700
-
Poplatek za údržbu (€/rok) 960