Studio v komplexu „Penelope Palace“
  • 168,000€
  • 2,210€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 6
    Этаж
  • 76 m²
    Plocha
  • 2014
    Rok výstavby
  • 50
    Расстояние до моря
  • 912
    Такса поддержки (€/год)

Popis

Prostorné studio s přímým výhledem na moře v komplexu Penelope Palace, Pomorie!

Nabízíme k prodeji prostorné studio v komplexu Penelope Palace, který se nachází v malebném městě Pomorie. Apartmán o rozloze 76 m² se nachází v 6. patře a má úžasný přímý výhled na moře. Je to skvělá nabídka pro ty, kteří hledají komfortní bydlení pro letní dovolenou nebo perspektivní investici, kterou lze výhodně pronajímat. Komplex Penelope Palace nabízí vše potřebné pro klidnou dovolenou.

 

Klíčové výhody:

 

  • Prostorná plocha: 76 m² – jedno z největších studií na trhu.
  • Unikátní výhled: Přímý výhled na moře z vysokého 6. patra.
  • Ideální místo: Komplex Penelope Palace v Pomorie.
  • Flexibilita využití: Skvělá volba pro vlastní odpočinek nebo získání příjmu z pronájmu.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!

  • Adresa: Penelope Palace
  • Město: Pomorie
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8200
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 18 května, 2026 at 9:37 pm
  • ID nemovitosti 46305
  • Cena 168,000€
  • Plocha 76 m²
  • Ložnice 1
  • Комната 1
  • Koupelna 1
  • Rok výstavby 2014
  • Typ nemovitosti Apartmán
  • Stav objektu Na prodej
  • Этаж 6
  • Расстояние до моря 50
  • Такса поддержки (€/год) 912

Kontaktní informace

Vyžádat informace o této nemovitosti