Будинок із басейном у комплексі Floral Meadows, Ахелой
  • 124,000€
  • 849€/м2

Опис об'єкта

  • Будинок
    Тип нерухомості
  • 2
    Спалень
  • 1
    Ванна кімната
  • 146 m²
    Площа
  • 300 m²
    Площа ділянки
  • 3900
    Расстояние до моря

Опис

Будинок із басейном у комплексі Floral Meadows, Ахелой — ідеальний варіант для дизайну на свій смак!

Пропонуємо до продажу просторий будинок із басейном, розташований у мальовничому комплексі Floral Meadows у місті Ахелой. Будинок площею 146 м² має 3 кімнати і розташований на ділянці 300 м². Головною перевагою цієї пропозиції є те, що будинок продається без меблів та внутрішнього оздоблення, що надає унікальну можливість створити інтер’єр своєї мрії з нуля. Це ідеальна пропозиція для тих, хто шукає комфортне житло для постійного проживання або перспективне вкладення, і готовий вкласти в нього свою індивідуальність.

 

Ключові переваги:

 

  • Велика площа: Будинок площею 146 м² із 3 кімнатами.
  • Власний басейн: Розташований на ділянці площею 300 м².
  • Ідеальне місце: Комплекс Floral Meadows в Ахелої.
  • Унікальні можливості: Стан без внутрішнього оздоблення дозволяє втілити будь-які дизайнерські ідеї.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше та запланувати перегляд!

  • Адреса: Floral Meadows
  • Місто: Ахелой
  • Область: Область Бургас
  • Індекс: 8210
  • Країна: Болгарія

Деталі

Оновлено на 18 Травня, 2026 при 9:53 pm
  • ID об'єкта 46872
  • Ціна 124,000€
  • Площа 146 m²
  • Площа ділянки 300 m²
  • Спалень 2
  • Комнат 3
  • Ванна кімната 1
  • Тип нерухомості Будинок
  • Статус об'єкта Продаж
  • Расстояние до моря 3900

Контактна інформація

Ілля Рибаков

Запитати інформацію про цей об'єкт