Dvoukomorový apartmán v komplexu „Riviera Fort Beach“
  • 99,500€
  • 1,275€/m²

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 4
    Podlaží
  • 78 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 50
    Vzdálenost k moři
  • 1131
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Описание

Exkluzivní byt 2+kk (78 m²) s panoramatickým výhledem na moře v Riviera Fort Beach, Ravda!

Nabízíme k prodeji vzácnou nemovitost v jednom z nejžádanějších komplexů na první linii — Riviera Fort Beach (Riviera Fort Beach). Byt s impozantní plochou 78 m² se nachází ve vysokém 4. patře, což majitelům poskytuje úchvatný přímý panoramatický výhled na nekonečné modré moře.

Komplex Riviera Fort Beach se nachází přímo u vody v klidné a zelené části Ravdy, nabízí atmosféru elitního soukromí a bezchybný servis.

Klíčové výhody a vlastnosti:

  • Přímý výhled na moře (Full Sea View): Díky umístění ve 4. patře a na první linii, z oken a prostorné terasy se otevírá panoramatický výhled na záliv. Můžete si užívat mořské východy slunce a šum vln přímo z obývacího pokoje.

  • Výjimečná plocha: Pro byt 2+kk je plocha 78 m² standardní. Dispozice zahrnuje obrovský světlý obývací pokoj s vyhrazenou kuchyňskou zónou, prostornou izolovanou ložnici, funkční předsíň, velkou koupelnu a širokou terasu.

  • Vysoké 4. patro: Zajišťuje dostatek přirozeného světla, soukromí od pěších zón a skvělou ventilaci čerstvým mořským vánkem. V budově jsou nainstalovány moderní tiché výtahy.

  • První linie (Front Line): Unikátní kombinace mořského pobřeží a bohaté krajinné zeleně vytváří atmosféru středomořského letoviska.

  • Infrastruktura Riviera Fort: K dispozici majitelům je velký venkovní bazén s dětským oddělením, tenisový kurt, fotbalové hřiště, dětské hřiště, útulná restaurace a upravené zelené aleje pro procházky.