Třípokojový apartmán v komplexu “Kasandra”
- 105,000€
- 1,235€/m²
Popis nemovitosti
- Apartmán
- 2
- 1
- 2
- 85 m²
- 2012
- 800
- 680
Popis
Prostorný třípokojový byt (85 m²) v útulném komplexu Kasandra, Slunečné pobřeží!
Nabízíme k prodeji skvělý rodinný apartmán v dobře udržovaném komplexu Kasandra. Byt o rozloze 85 m² se nachází ve 2. patře, což majitelům poskytuje kombinaci pohodlného obytného prostoru a klidné atmosféry na severní části letoviska.
Komplex Kasandra je ceněn pro svou upravenou zahradu, blízkost k parkovým zónám a kvalitní údržbu.
Klíčové výhody a vlastnosti:
-
Prostorná rozloha (85 m²): Prostorné uspořádání zahrnuje velký světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě plně izolované ložnice, předsíň a koupelnu. To je ideální volba pro velkou rodinu nebo pro ty, kteří hledají prostorné bydlení pro dlouhodobý pobyt.
-
Výhled do vnitrobloku (Garden View): Okna a terasa směřují na klidné, profesionálně udržované území komplexu. To zaručuje majitelům klid, žádný hluk z ulic a příjemný výhled na bazén a zahradu v jakoukoli denní dobu.
-
Pohodlné 2. patro: Optimální výška, která zajišťuje rychlý přístup k bytu a soukromí. V budově je nainstalován moderní tichý výtah.
-
Skvělá lokalita: Komplex se nachází v klidné severní části Slunečného pobřeží, poblíž parkové zóny. V pěší vzdálenosti se nacházejí supermarkety, lékárny, restaurace a zastávky veřejné dopravy.
-
Infrastruktura Kasandra: K dispozici majitelům je venkovní bazén s dětskou sekcí, odpočinková zóna se slunečníky, útulná kavárna-restaurace, obchod s potravinami na území a hlídané parkoviště.
-
Bezpečnost a služby: Uzavřená oblast s kontrolovaným přístupem a celodenní ochranou. Správcovská společnost udržuje bezvadný pořádek ve společných prostorách a u bazénu po celý rok.