Dvoukomorový apartmán v komplexu “Majestic”
  • 80,000€
  • 1,025€/m²

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 5
    Podlaží
  • 78 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 300
    Vzdálenost k moři
  • 936
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Описание

Exkluzivní apartmán s jednou ložnicí (78 m²) v legendárním Majestic Hotel & Residence, Slunečné pobřeží!

Nabízíme k prodeji exkluzivní apartmán v jednom z nejznámějších a nejprestižnějších komplexů první linie — Majestic (Mádžestik). Apartmán s impozantní plochou 78 m² se nachází na 5. patře, nabízí majitelům bezkompromisní komfort a služby na úrovni 4hvězdičkového hotelu v srdci letoviska.

Majestic není jen komplex, je to architektonická dominanta Slunečného pobřeží s obrovskou parkovou plochou a nejvyššími standardy správy.

Klíčové výhody a charakteristiky:

  • Impozantní plocha (78 m²): Jedna z nejprostornějších dispozic pro apartmány s jednou ložnicí v komplexu. Apartmán zahrnuje obrovský světlý obývací pokoj, velkou izolovanou ložnici, předsíň a moderní koupelnu. Prostor umožňuje pohodlné ubytování velké rodiny.

  • Vysoké 5. patro: Optimální výška, která zajišťuje panoramatický výhled na území komplexu a okolí. V budově jsou nainstalovány moderní rychlovýtahy .

  • První linie: Komplex se nachází přímo u písečných dun a nábřeží. Na širokou pláž je to méně než 300 metrů.

  • Infrastruktura světové úrovně: Majitelé mají přístup k bezprecedentnímu množství vybavení:

    • Dva obrovské bazény s bary a relaxačními zónami.

    • Několik tematických restaurací, cukrárna a lobby bar.

    • Jeden z nejlepších SPA center na pobřeží (turecká lázeň, masáže, thalassoterapie).