Dvoukomorový byt v obytném domě
  • 89,000€
  • 1,219€/m²

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 2
    Podlaží
  • 73 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 350
    Vzdálenost k moři
  • 450
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Popis

Prostorný byt 2+kk (73 m²) v obytném domě, Sv. Vlas – Nízké poplatky za údržbu!

Nabízíme na prodej atraktivní apartmán v městské budově, která se nachází v srdci prestižního letoviska Sv. Vlas. Byt o velikosti 73 m² se nachází ve 2. patře a vyniká velmi výhodnými podmínkami údržby – fixní poplatek činí pouze 450 € ročně.

Toto je ideální nabídka pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi komfortem obytného domu a dostupností letoviskové infrastruktury, aniž by museli čelit vysokým nákladům na údržbu.

Klíčové výhody a vlastnosti:

  • Nízký fixní poplatek (450 €/rok): Na rozdíl od velkých resortních komplexů, kde se poplatek za údržbu počítá na čtvereční metr a neustále roste, zde získáte transparentní a předvídatelný rozpočet. To činí tuto nemovitost skvělou volbou pro dlouhodobé investice nebo trvalé bydlení.

  • Prostorné uspořádání (73 m²): Byt má impozantní rozlohu. Světlý obývací pokoj s vyhrazenou kuchyňskou zónou, velká samostatná ložnice, plnohodnotná předsíň a moderní koupelna. Prostor umožňuje pohodlné ubytování rodiny a organizaci dalších úložných míst.

  • Pohodlné 2. patro: Optimální výška, která zajišťuje soukromí a snadný přístup k bytu. V obytných domech ve Sv. Vlasu je to jedno z nejžádanějších pater, které zůstává v létě chladné a v zimě teplé.

  • Lokalita a klima: Dům se nachází v klidné, zabydlené části města. V pěší vzdálenosti se nacházejí celoroční supermarkety, lékárny, škola a centrum Sv. Vlasu. Unikátní kombinace mořského a horského vzduchu v této lokalitě vytváří ideální mikroklima pro zdraví.