Dvoukomorový apartmán v komplexu „Amadeus 5“
  • 76,500€
  • 1,141€/m²

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 7
    Podlaží
  • 67 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 1000
    Vzdálenost k moři
  • 150
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Popis

Prostorný dvoupokojový byt (67 m²) v komplexu Amadeus 5, Slunečné Pobřeží!

Nabízíme k prodeji funkční apartmán v komplexu Amadeus 5 (Amadeus 5), nacházející se v centrální části letoviska Slunečné Pobřeží. Byt o rozloze 67 m² se nachází na 7. patře, nabízí prostor a komfort za velmi výhodné náklady na údržbu.

Komplex Amadeus 5 je vyhledávaný díky svému výhodnému umístění a jedné z nejnižších poplatků za údržbu na pobřeží — pouze 150 eur ročně, což z něj činí skvělou volbu pro dlouhodobé investice.

Klíčové výhody a charakteristiky:

  • Impozantní plocha (67 m²): Rozměry bytu umožňují uspořádat pohodlný obytný prostor. Prostorný obývací pokoj s místem pro kuchyňský blok a oddělená ložnice zajišťují pohodlí pro rodinu.

  • 7. patro: Vysoké umístění zajišťuje dostatek světla v místnostech a absenci hluku z pěších zón. V budově funguje moderní výtah.

  • Minimální náklady: Fixní poplatek za údržbu 150 eur ročně — to je významná výhoda pro vlastníky, kteří plánují využívat bydlení jak pro osobní odpočinek, tak pro pronájem.

Infrastruktura komplexu:

K dispozici majitelům Amadeus 5:

  • Otevřený plavecký bazén.

  • Zeleň v areálu.

  • Systém kontroly přístupu.

  • Parkování pro vlastníky vedle komplexu.

Lokalita:

Komplex se nachází v oblasti s rozvinutou celoroční infrastrukturou:

  • Přibližně 1000 metrů od písečné pláže.

  • V pěší vzdálenosti se nacházejí velké supermarkety, zdravotní středisko, restaurace a centrální alej letoviska.