Dvoupokojový apartmán v komplexu “Domus”
  • 78,000€
  • 1,813€/m²

Описание объекта

  • Apartmán
    Тип недвижимости
  • 1
    Спальня
  • 1
    Ванная
  • 1
    Podlaží
  • 43 m²
    Площадь
  • 2012
    Год постройки
  • 250
    Vzdálenost k moři
  • 430
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Описание

Útulný dvoustaen apартамент (43 m²) s výhledem na bazén v komplexu Domus, Svätý Vlas!

Nabízíme k prodeji kompaktní a funkční apартамент v malém obytném komplexu Domus, nacházející se v jižní části malebného letoviska Svätý Vlas. K dispozici je apартамент o rozloze 43 m², který se nachází v přízemí a je orientován na vnitřní dvůr s přímým výhledem na bazén.

Komplex Domus se vyznačuje útulnou atmosférou, kvalitní výstavbou a blízkostí jak k mořskému pobřeží, tak k podhůří pohoří Stara Planina.

Hlavní charakteristiky a výhody:

  • Výhled na bazén: Okna a terasa směřují na centrální odpočinkovou zónu. Umístění v přízemí poskytuje jedinečnou výhodu — přímý a rychlý přístup k bazénu a lehátkům přímo z vašeho obývacího pokoje.

  • Funkční dispozice: Na ploše 43 m² je rozumně umístěn světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatná ložnice, předsíň a koupelna s toaletou. To je skvělá volba pro pár nebo malou rodinu.

  • Pohodlí přízemí: Ideální volba pro ty, kteří ocení mobilitu, starší osoby nebo rodiny s malými dětmi. Formát “bydlení u vody” vytváří pocit venkovní dovolené.

  • Lokalita: Komplex se nachází v klidné a tiché oblasti. V pěší vzdálenosti je veškerá potřebná infrastruktura: supermarkety, lékárny, restaurace a zastávka veřejné dopravy.

  • Infrastruktura Domus: K dispozici mají majitelé venkovní bazén s odpočinkovou zónou, udržovanou uzavřenou plochu s krajinnou zelení a parkovací místa.