Studio v komplexu „Macon Residence“
  • 62,000€
  • 1,631€/m2

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 1
    Ložnice
  • 1
    Koupelna
  • 2
    Podlaží
  • 38 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 600
    Vzdálenost k moři
  • 456
    Poplatek za údržbu (€/rok)

Popis

Útulné studio (38 m²) ve 2. patře s výhledem na hory v komplexu Macon Residence, Svatý Vlas!

Nabízíme k prodeji funkční studio v komplexu Macon Residence Wellness & Spa (Macon Residence), který se nachází v klidné části letoviska Svatý Vlas. Apartmán má rozlohu 38 m² a nachází se ve 2. patře, přičemž nabízí malebný a uklidňující výhled na pohoří Stará planina.

Komplex Macon Residence je zaměřen na aktivní odpočinek a regeneraci: je zde vynikající sportovní infrastruktura, včetně bazénů (jeden z nich je olympijské velikosti), profesionálních sportovních hřišť a moderního SPA centra. Je to ideální volba jak pro vlastní rekreaci, tak pro pronájem, zejména pro rodiny s dětmi a sportovce.

Klíčové výhody:

  • Optimální plocha: 38 m² — dostatek místa pro komfortní bydlení a zónování.

  • Výhled na hory: Vychutnejte si čerstvý horský vzduch a klidnou zelenou krajinu.

  • Pohodlné patro: Umístění ve 2. patře zajišťuje snadný a rychlý přístup.

  • Sportovní infrastruktura: Přítomnost poloprofesionálních bazénů a tréninkových hal přímo v areálu.

  • Lokalita: Klidná oblast v letovisku Svatý Vlas s unikátní kombinací mořského a horského klimatu.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!

  • Adresa: Macon
  • Město: Svatý Vlas
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8256
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 20 května, 2026 at 1:35 am
  • ID nemovitosti 58082