Třípokojový apartmán v komplexu „Kentavar“
  • 159,900€
  • 1,631€/m²

Popis nemovitosti

  • Apartmán
    Typ nemovitosti
  • 2
    Ložnic
  • 1
    Koupelna
  • 3
    Этаж
  • 98 m²
    Plocha
  • 2012
    Rok výstavby
  • 250
    Расстояние до моря
  • 1176
    Такса поддержки (€/год)

Popis

Prostorný třípokojový byt s panoramatickým výhledem na moře v komplexu Kentavar, Svatý Vlas!

Nabízíme k prodeji prostorný třípokojový byt v komplexu Kentavar, který se nachází v malebném městě Svatý Vlas. Apartmán má působivou plochu 98 m² a nachází se ve 3. patře, odkud se otevírá krásný výhled na moře.

Díky své velké rozloze je tento apartmán ideální nabídkou pro komfortní rodinnou dovolenou nebo trvalé bydlení. Komplex Kentavar nabízí vše potřebné pro klidný a kvalitní odpočinek.

 

Klíčové výhody:

 

  • Prostorná plocha: 98 m² pro komfortní bydlení.
  • Pohodlné patro: Umístění ve 3. patře.
  • Prémiový výhled: Krásný výhled na moře.
  • Ideální místo: Komplex Kentavar ve Svatém Vlasu.
  • Flexibilita využití: Skvělá varianta pro vlastní odpočinek nebo získávání příjmu z pronájmu.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více a naplánovali si prohlídku!

  • Adresa: Complex Kentavar
  • Město: Svatý Vlas
  • Kraj: Oblast Burgas
  • PSČ: 8256
  • Země: Bulharsko

Podrobnosti

Updated on 18 května, 2026 at 11:07 pm
  • ID nemovitosti 49700
  • Cena 159,900€
  • Plocha 98 m²
  • Ložnic 2
  • Комнат 3
  • Koupelna 1
  • Rok výstavby 2012
  • Typ nemovitosti Apartmán
  • Stav objektu Na prodej
  • Этаж 3
  • Расстояние до моря 250
  • Такса поддержки (€/год) 1176

Kontaktní informace

Julia Chomenko

Vyžádat informace o této nemovitosti